09129725653 (آقای افشار)
021-55598085 (واحد فروش)
021-55897048 (واحد فروش)

09129725653

آقای افشار

021-55598085

واحد فروش (خط 1)

021-55897048

واحد فروش (خط 2)

بهترین عایق رطوبتی سرویس بهداشتی
فهرست مطالب

بهترین عایق رطوبتی سرویس بهداشتی

بهترین عایق رطوبتی سرویس بهداشتی
فهرست مطالب

بهترین عایق رطوبتی برای سرویس بهداشتی کدام است؟ سرویس‌های بهداشتی، بخشی اساسی از هر ساختمان هستند و حفظ این سازه‌ها در برابر رطوبت و آب بسیار حائز اهمیت است. در اینجا دو نوع عایق رطوبتی معروف برای سرویس بهداشتی، یعنی NAX-WP و NAX-WM را بررسی می‌کنیم و ویژگی‌ها و کاربردهای آن‌ها را مقایسه می‌کنیم. هچنین برای تهیه انواع عایق های ساختمانی می توانید به قسمت خرید فوم و عایق مراجعه کنید.

 

1- عایق رطوبتی NAX-WP:

NAX-WP یک نوع غشای ضد آب است که از رزین‌های پودری ساخته شده است. این عایق رطوبتی دارای خاصیت ضد آبی و نانو است و می‌تواند به عنوان جایگزینی برای قیرگونی و ایزوگام مورد استفاده قرار گیرد. NAX-WP برای آب‌بندی استخرها، عایق‌کاری پشت بام، سطوح بتنی و سیمانی و حتی دیوارهای داخلی استفاده می‌شود. این محصول به عنوان یکی از بهترین عایق‌های رطوبتی برای سرویس بهداشتی شناخته می‌شود.

 

2- عایق رطوبتی NAX-WM:

NAX-WM یک نوع عایق رطوبتی دو جزئی است که برای استفاده در بالکن‌ها، کف‌سازی مناطق مرطوب، باکس‌های گیاهی و سایر سطوح مرطوب در ساختمان‌های تجاری و مسکونی طراحی شده است. این عایق رطوبتی یک لایه سیمانی روی ترک‌ها و سطوح نامنظم ایجاد می‌کند و به عنوان یک حفاظ مؤثر علیه نشت آب و ورود رطوبت به ساختمان عمل می‌کند.

 

مقایسه این دو عایق

در حالی که هر دو NAX-WP و NAX-WM برای حفاظت از سازه‌های سرویس بهداشتی و سایر ساختمان‌ها در برابر رطوبت بسیار موثر هستند، تفاوت‌هایی بین آن‌ها وجود دارد.

 

– کاربردها: NAX-WP بیشتر برای سطوح بیرونی و بتنی مناسب است، در حالی که NAX-WM به خصوص برای سطوح داخلی مرطوب مفید است، مانند بالکن‌ها و کف‌های مرطوب.

– مواد ساخت: NAX-WP از رزین‌های پودری ساخته شده است در حالی که NAX-WM از یک لایه سیمانی تشکیل شده است.

– خواص: هر دو محصول خاصیت ضدآبی دارند اما NAX-WP دارای خاصیت نانو است که آن را برای برخی کاربردها، مانند آب‌بندی استخرها، مورد توجه قرار می‌دهد.

 

نتیجه گیری در مورد بهترین عایق رطوبتی سرویس بهداشتی

هر دو NAX-WP و NAX-WM به عنوان عوامل حیاتی در حفاظت از سازه‌های سرویس بهداشتی و ساختمان‌های دیگر در برابر رطوبت شناخته می‌شوند. انتخاب بین این دو محصول باید بر اساس نیازهای خاص ساختمان و محیط استفاده انجام شود.