09129725653 (آقای افشار)
021-55598085 (واحد فروش)
021-55897048 (واحد فروش)
09129725653

آقای افشار

021-55598085

واحد فروش (خط 1)

021-55897048

واحد فروش (خط 2)

لیست قیمت و خرید انواع لوازم گرمایش از کف

اگر به دنبال لیست قیمت و خرید انواع لوازم گرمایش از کف  هستید در این بخش از وبسایت پایپ بازار می توانید اطلاعات کامل تری از این محصول به دست آورید. همچنین برای تهیه و خرید آن نیز می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت، با ما در ارتباط باشید.

لیست قیمت و خرید انواع تجهیزات گرمایش از کف

ثبت لیست خرید

با دو روش بارگذاری لیست خرید یا انتخاب کالا از دسته بندی های سایت

صدور پیش فاکتور

ارسال پیش فاکتور با قیمت نهایی توسط کارشناسان فروش پایپ بازار

تایید و تعیین روش پرداخت

تایید پیش فاکتور نهایی و تعیین روش پرداخت توسط شما

ارسال بار به محل پروژه

ارسال بار از انبار به سراسر کشور در محل پروژه شما

ارتباط با کارشناسان فروش

09129725653

آقای افشار

09129725603

آقای محمدی

09129594598

آقای عطری

021-55598085
021-55898121
021-55598084

لیست قیمت و خرید انواع لوازم گرمایش از کف

لیست قیمت و خرید انواع لوازم گرمایش از کف

وضعیت قیمت : آخرین قیمت بازار

فوم شانه تخم مرغی گرمایش از کف

63*122 سانتیمتر

65*105 سانتیمتر

70-85 هزار تومان

بدون نیاز به بست خاردار

هر برگ مساوی با 0/68 تا 0/78 مترمربع

سفارش

فوم متالایز گرمایش از کف

رول های 25 و 50 متری با ضخامت 1 و 2 سانتیمتر

هر متر مربع با ضخامت 1 سانت 38 هزار تومان

برای تثبیت لوله بایستی از بست استفاده شود

رول با عرض  1 متر و طول 25 و 50 متر

لوله 16 نیوپایپ pex-al-pex

قطر لوله 16 میلیمتر است

متری 18 هزار تومان

در هر مترمربع حدود 4 متر لوله استفاده میشود

رول لوله 16 نیوپایپ 200 متر

کلکتور گرمایش از کف

بسته به تعداد نواحی خروجی انتخاب میشود

کلکتور 1*1/2 5b 800 هزار تومان

هر سیستم گرمایش از کف 2 عدد کلکتور نیاز دارد

به تناسب متراژ سایز کلکتور متغیراست

جعبه کلکتور

کلکتور بایستی داخل جعبه کلکتور قرار بگیرید

سایز جعبه کلکتور از 45*35 تا 65*125 متغیر است

قیمت جعبه کلکتور از 600 تا 1.300 تومان متغیر است

هر سیستم گرمایش از کف یک جعبه کلکتور نیاز دارد

شیر کلکتوری

شیرکلکتوری در ورودی و خروجی  سوراخ های کلکتور نصب میشود

قیمت شیر کلکتور بسته به سایز و مدل بین 130-350 هزار تومان

درپوش کلکتور 1 اینچ 100 هزار تومان

درپوش هواگیری کلکتور 110 هزارتومان

بست کلکتور 5 هزار تومان

کلکتور را روی جعبه نصب میکند

پایه کلکتور 38 هزارتومان

شیرهواگیری اتوماتیک 350 هزار تومان

شیرهواگیری اتوماتیک با تخلیه

600 هزار تومان

پایه کلکتور

کلکتور روی آن قرار میگیرد

38 هزار تومان

بسته به طول کلکتور نصب میشود

بست ریلی سوپرپایپ متری 45 هزار تومان

بست خاردار گرمایش از کف 280 تومان

بست ریلی پشت چسبدار 10 هزار تومان

بست ریلی ساده نیوپایپ 9 هزار تومان

ترموستات گرمایش از کف 4 میلیون تومان

پمپ گرمایش از کف 

2-5 میلیون تومان

نیوکلکتور کامل ترموستاتیک 5 خروجی 8 میلیون تومان

نیوکلکتور 5 خروجی بدون ترموستات با شیرآلات 1/2 میلیون تومان

نیوباکس پلیمری 45*45 700 هزار تومان

– لوله پنج لایه

یکی از موارد بسیار مهمی که در انتخاب لوله برای سیستم گرمایش از کف باید در نظر گرفت، میزان انعطاف پذیری بالای آن است. هر چه میزان انعطاف پذیری لوله ها بیشتر باشد شرایط نصب آن ها نیز راحت تر خواهد بود. از دیگر ویژگی های مهم لوله مناسب برای سیستم گرمایش از کف عبارت است از: افت فشار کم، تحمل دمایی بالا، ضریب انبساطی طولی پایین، ضریب هدایت حرارتی ایده آل، عمر طولانی و سایر موارد. لوله های پنج لایه نیوپایپ و بهتراشان تمامی استانداردهای لازم برای استفاده در سیستم گرمایش از کف را دارا هستند و در واقع جزو مناسب ترین انتخاب ها برای لوله و گرمایش از کف محسوب می شوند. البته به ندرت از لوله های تک لایه پکس هم استفاده میشود که به دلیل عدم اعتماد اغلب مجریان در حال حاضر کمتر از این نوع لوله در سیستم گرمایش از کف استفاده  میشود.

2- کلکتور گرمایش از کف

هر سیستم گرمایش از کف حداقل نیاز به دو عدد کلکتور دارد. کلکتور رفت وظیفه توزیع آب گرم بین نواحی یا زون های مختلف گرمایش از کف را داشته و کلکتور برگشت آب ولرم شده را جمع آوری کرده و برای داغ شدن مجدد و ادامه سیکل گرمایش به پکیج یا موتورخانه باز میگرداند. 

هر کلکتور از یک لوله ساخته شده که به تناسب تعداد نواحی یا زون ها سوراخ دارد. در یک آپارتمان 100 متری معمولا هر اتاق خواب یک زون , سالن دو زون و حوله خشک کن حمام هم یک زون دارد. به این ترتیب برای چنین واحدی نیاز به یک کلکتور با 5 خروجی یا 5b داریم. سایز لوله اصلی و خروجی کلکتور را مجری و پیمانکار با توجه به متراژ تعیین میکند. برای واحد 100 متری فوق معمولا 2 عدد کلکتور رفت و برگشت 5 انشعاب با لوله  اصلی 1 اینچ و خروجی سایز 16 یا 1/2 انتخاب میشود. روی هر سوراخ نیز یک شیر کلکتور برای کنترل و باز و بسته کردن مدار نصب میشود.

در ورودی کلکتور یک شیر اصلی معمولا 1 اینچ نصب شده و در انتهای کلکتور یک درپوش نصب میشود. برای هواگیری احتمالی سیستم نیز میتوان در انتهای کلکتور یک درپوش با شیر هواگیری دستی یا یک ایرونت یا شیرهواگیری اتوماتیک نصب کرد. حتی میتوان در سوراخ انتهایی یک شیر ترموستاتیک یا ترمستات نصب کرد.

بر روی هر سوراخ نیز میتوان به جای شیر معمولی از شیرهای ترمستاتیک استفاده کرد. در بازار کلکتورهای یکپارچه ای وجود دارد که شیرهای خروجی ترموستاتیک و بدون ترموستات آنها نیز یک تکه به فروش میرسد,اما معمولی مجریان از کلکتورهای برنجی جداگانه استفاده میکنند.

جعبه کلکتور یک باکس فلزی یا پلیمری است, که کلکتور داخل آن قرار گرفته و توسط پایه و بست کلکتور روی آن محکم میشود. بسته به تعداد سوراخ ها و طول کلکتور اندازه جعبه کلکتور نیز تغییر میکند.

3-  شیر هواگیری

سیستم گرمایش از کف با هوای بیرون در ارتباط نیست و عملا یک سیستم بسته به شمار می رود، به همین خاطر نیاز به وسیله ای برای تخلیه هوای سیستم در آن وجود دارد. اگر هوا در سیستم گرمایش از کف باقی بماند موجب عملکرد نادرست در انتقال سیستم حرارتی خواهد شد. شیرهواگیری دستی یا شیر هواگیری خودکار یا ایرونت اتوماتیک استفاده کرد.

4- عایق و فوم گرمایش از کف

با توجه به اهمیت رعایت بحران مصرف انرژی، نیاز است تا حد امکان در زمینه استفاده از سیستم های با حداکثر راندمان و بهینه سازی مصرف انرژی قدم برداشت. عایق کاری و استفاده از لایه محافظ یکی از بهترین روش های کاهش مصرف انرژی به شمار می رود. برای عایق گرمایش از کف از چند نوع عایق میتوان استفاده کرد.

یک نوع عایق که توزیع حرارتی یکسان و متوازنی ایجاد کرده و در عین حال اجرای راحت و سریعی دارد, استفاده از فوم شانه تخم مرغی گرمایش از کف است. هر چند که قیمت فوم شانه تخمه مرغی گرمایش کف نسبت به سایر انواع عایق ها کمی بالاتر است, با این حال در حال حاضر رایج ترین نوع عایق گرمایش از کف محسوب میشود. در این نوع عایق به دلیل وجود شیار برای جای گرفتتن لوله نیازی به استفاده از بست خاردار یا بست ریلی نیست.

فوم  متالایز گرمایش از کف ضخامت کمتری نسبت به فوم شانه تخم مرغی داشته اما برای تثبیت لوله روی کف بایستی حتما از بست خاردار یا بست ریلی استفاده شود. این نوع فوم دارای یک روکش آلومینیومی برای ایزولاسیون بهتر گرمایشی است.  فوم الاستومری یا PE رولی هم از انواع عایق بدون روکش بوده که قیمت ارزانتری داشته اما ویژگی عایق سازی کمتری نسبت به 2 نوع دیگر دارد.

– گرمایش از کف برقی یا الکتریکی (خشک)

این روش اغلب در مکان هایی مورد استفاه قرار می گیرد که دسترسی به گاز در آن موقعیت امکان پذیر نیست. دو نوع گرمایش از کف برقی وجود دارد که عبارت اند از: گرمایش از کف برقی با فیلم حرارتی و گرمایش از کف برقی با کابل حرارتی الکتریکی.

در روش فیلم حرارتی از فیلم های حرارتی کربنی که عمدتا از جنس پلی استر بسیار نازک ساخته می شود و در زیر کف پوش ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

2- گرمایش از کف هیدرونیک (آبی)

نکته قابل توجه در انواع سیستم های گرمایش از کف این است که هر دو نوع سیستم ها برای مصارف مسکونی، کارخانه ها، ورزشگاه ها، اداره ها و یا حتی مرغداری مناسب هستند. همچنین لازم به ذکر است که در کشورهای پیشرفته از روش سیستم گرمایش از کف خشک یا الکتریکی عمدتا برای آب کردن یخ ها و برف ها در جاده ها و معابر یا حتی زمین های فوتبال و سایر موارد استفاده می کنند.

– نصب آسان

– کنترل از راه دور

– طول عمر بسیار بالا

– سرعت گرم شوندگی بالا

– ایمنی بالا در مقابل آتش سوزی و برق گرفتگی

– ضخامت بسیار کم فیلم های حرارتی

– قابلیت نصب کف پوش بدون استفاده از بتن

– امکان تنظیم دمای سیستم با استفاده از ترموستات

روش کابل حرارتی از پرکاربردترین روش های اجرا سیستم گرمایش از کف برقی به شمار می رود. کابل های سیستم حرارتی – الکتریکی از در زیر کاشی یا سرامیک بدون نیاز به عایق تعبیه می شوند. تنها نکته پر اهمیت در این روش این است که حتما باید یک لایه بتنی بر روی کابل ها  قرار داده شود و سپس کف پوش های اصلی ساختمان بر روی آن ها نصب نمود. کابل های حرارتی به برق و سپس به ترموستات دیواری وصل می گردد و تنظیم آن توسط ترموستات دیواری انجام می گیرد.

اما اصولا هزینه راه اندازی سیستم گرمایشی از کف آبی بسیار بیشتر از راه اندازی سیستم گرمایش از کف برقی است، اما جالب است بدانید که در مقابل هزینه های جاری مصرف انرژی بسیار مقرون به صرفه به حساب می آید.

استفاده از سیستم گرمایش از کف آبی در ساختمان ها به دلیل داشتن بازدهی بسیار بالا و مصرف انرژی مقرون به صرفه متداول تر به شمار می رود. برای داشتن این سیستم تنها نیاز به یک منبع تامین کننده مرکز حرارت مثل موتورخانه یا پکیج خواهد بود. این نوع سیستم مانند رادیاتور توسط گردش آب گرم در مداری بسته کار می کند.

به عبارتی دیگر شوفاژها یا همان سیستم رادیاتور آب گرم تولید شده به وسیله پکیج یا موتورخانه در داخل رادیاتورهای تعبیه شده در ساختمان می چرخند و همین چرخش موجب گرم شدن محیط خواهد شد. همچنین در سیستم گرمایش از کف آبی با گردش آب در لوله های تعبیه شده در کف ساختمان موجب گرم شدن و افزایش دمای ساختمان خواهد شد. اتصال لوله ها در این سیستم توسط کلکتور صورت می پذیرد و هرچقدر مساحت ساختمان بیشتر باشد به لوله های بیشتری نیاز خواهد بود.

یکی از اصلی ترین معیارها در انتخاب نوع سیستم گرمایش از کف، قیمت اجزای تشکیل دهنده آن به شمار می رود. قیمت تجهیزات و سیستم از یک سو و از سمت دیگر، هزینه های جانبی مربوط به نصب و اجرای سیستم ها از سمت دیگر سبب شده است تا افراد در انتخاب های خود توجه بیشتری داشته باشند. در سایت پایپ بازار تمامی محصولات و قطعات مربوطه از بهترین برندهای ایرانی و خارجی موجود است و شما می توانید با مقایسه قیمت و مشخصات هر محصول خریدی ایمن را تجربه کنید.

در حال حاضر اجرای سیستم گرمایش از کف آبی که در کشور ما رایج تر است بین 350 تا 400 هزار تومان به ازای هر مترمربع هزینه دارد. این هزینه شامل خرید و اجرا از کلکتور و تجهیزات, لوله, عایق گرمایش از کف و دستمزد اجراست. در حدود 75 تا 80 درصد این مبلغ مربوط به لیست قیمت لوازم گرمایش از کف و 20 تا 25 درصد آن دستمزد اجرای گرمایش از کف میشود.

برای دریافت لیست قیمت و خرید انواع تجهیزات گرمایش از کف می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما در تماس باشید.